ВІЙСЬКОВА ОПЕРАЦІЯ ПРОТИ ІДІЛ: 2014–2015 РР.

П. М. Тригуб

Анотація


У цій статті автор розглядає передумови й хід військової операції, яку здійснюють коаліція на чолі з США, Російська Федерація та деякі інші держави проти невизнаної Ісламської держави Сирії та Леванту, політика якої відзначається особливою жорстокістю стосовно немусульманського населення та вандалізмом шодо пам’яток світової культури

Ключові слова


ІДІЛ; США; Російська Федерація; коаліція; військова операція

Повний текст:

PDF

Посилання


Ісламська держава [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://uk.wikipedia.org/wiki.

Військова операція проти ІДІЛ [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://uk.wikipedia.org/wiki/.

Путін знову звинувачує Захід у фінансуванні поміркованої сирійської опозиції [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://espreso.tv/news/2015/09/28/.

Світові лідери про світ на 70-й сесії Генеральної Асамблеї ООН [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/560a27fbca74e/.

Путін готовий завдати удару по ІДІЛ в Сирії без погодження з США [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://dt.ua/WORLD/putin-gotoviy-zavdati-udari-po-idil-u-siriyi-bez-ogodzhennya-zi-ssha-bloomberg-185616_.html.

Саудівська Аравія відреагувала на військові операції РФ в Сирії, вимагаючи їх негайного припинення [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.unian.ua/world/1139550-saudivska-araviya-vidreaguvala-na-viyskovi-operatsiji-rf-u-siriji-vimagayuchi-negaynogo-jihnogo-pripinennya.html.

Битва на кількох фронтах: США придуали нову стратегію боротьби з ІДІЛ в Сирії [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.unian.ua/world/1158786-bitva-na-kilkoh-frontah-ssha-pridumali-novu-strategiyu-borotbi-z-idil-u-siriji-times.html.

Минобороны РФ рассказало об уничтожении в Сирии объектов террористов [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.rg.ru/sujet/5576/.

Чому Україна не приєднується до коаліції проти ІДІЛ? [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://osp-ua.info/politicas/42290-chomu-ukrayina-ne-priyednuyetsja-do-koalitsiyi-proti-idil.html.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.